Szkoła języka angielskiego dla dzieci Kielce
     
   

 

Cennik na rok szkolny 2018/2019*

 

Ponieważ English Fun stanowi część większej grupy szkoleniowej, dzieki redukcji kosztów administracyjnych jesteśmy w stanie zaoferować naszym Słuchaczom wysoką jakość zajęć po bardzo rozsądnej cenie.

Cena rocznego kursu dla dzieci nieczytających (3-7 lat) to 1251 zł za cały kurs. Kurs obejmuje 60 trzydziesto- minutowych jednostek lekcyjnych w okresie październik - czerwiec. Przeciętne tempo odbywania zajęć to spotkania 2 x tygodniowo po 30 min. Opłatę podzielono na dogodne raty miesięczne (rata 1 w wysokości 278 zł, raty 2-8 w wysokości 139 zł).

Cena rocznego kursu dla dzieci czytających (8-12 lat) to 1341 zł za cały kurs. Kurs obejmuje 60 czterdziestopięcio- minutowych jednostek lekcyjnych w okresie październik - czerwiec. Przeciętne tempo odbywania zajęć to spotkania 2 x tygodniowo po 45 min. Opłatę podzielono na dogodne raty miesięczne (rata 1 w wysokości 298 zł, raty 2-8 w wysokości 149 zł).

NAsze rupy sa maksymalnie 6-sobowe!

W każdym momencie możesz też zrezygnować z kursu**, bez podawania przyczyn i ponoszenia dodatkowych kosztów, z zachowaniem jedynie 30-dniowego okresu wypowiedzenia.

*Uwaga – powyższa oferta dotyczy kursów oferowanych w grupach otwartych w siedzibie szkoły w Kielcach. Aby dowiedzieć się o ceny kursów w poszczególnych oddziałach, skontaktuj się z opiekunemTwojej filii.
** Rezygnacja wymaga formy pisemnej.